Kraj: Francja
Nazwa obiektu: B&B Hotel Disneyland Paris
Kategoria: **
Miejscowość: Magny-le-Hongre
Region: Disneyland Paris
Kod: DIS01063 DP
Liczba pokoi: 400
Położenie: Nad niewielkim jeziorem, ok. 1,5 km do Disneyland Paris.
Opis: Nowoczesny, spokojny i elegancki hotel otwarty pod koniec 2015 r., zbudowany w stylu starego klasztoru z ładnym dziedzińcem, na terenie którego latem znajduje się umeblowany taras. Hotel oferuje swoim Gościom restaurację Les Halles z daniami inspirowanymi koncepcją street food, sklep Disneya, parking.
Wyżywienie: Śniadanie kontynentalne w formie bufetu.
Zakwaterowanie (pokoje): Klimatyzowane pokoje, ok. 17 m kw., łazienka lub prysznic/WC, TV, WLAN. Pokoje 2-osobowe z 1 łóżkiem podwójnym lub 2 łóżkami pojedynczymi. Pokoje rodzinne z 2 łóżkami podwójnymi lub 1 łóżkiem podwójnym i 2 łóżkami pojedynczymi. W niektórych pokojach znajdują się łóżka piętrowe.
Warto wiedzieć: Więcej w cenie - transfery do parków Disneyland Paris. Hotele B&B wprowadziły pomysł własnej waluty - aby móc zapłacić w restauracji, do dyspozycji Gości znajdują się automaty, w których wymienia się gotówkę na talary B&B. Rezerwacja Pakietu Klasycznego obejmuje zakwaterowanie w hotelu oraz wstęp do Disneyland Parks na okres pobytu.
Taxa klimatyczna: Do zapłaty na miejscu, ok. 0,99 EUR/osoba/noc (od 18 lat).
Transfery: Możliwość rezerwacji transferu z/na lotnisko. W rezerwacji należy podać nr rejsów oraz godz. przylotu i odlotu - w przeciwnym razie transfer przepada.