Kraj: Francja
Nazwa obiektu: Hotel L'Elysee Val D'Europe
Kategoria: ***
Miejscowość: Disneyland Paris
Region: Paryż
Kod: DIS01040 DP
Liczba pokoi: 152
Zalety: Paryski styl i szyk! Hotel w okolicy Disneyland Paris. Oferuje pakiety z kartami wstępu do parku rozrywki.
Położenie: W Serris / Val d'Europe, nowoczesnej dzielnicy usługowo-handlowej, położonej kilka kilometrów od Parków Disneya. W pobliżu znajduje się stacja kolejki RER Val d'Europe, skąd można dojechać pociągiem do Disneyland Paris (1 stacja do Marne La Vallee/Chessy) lub do Paryża (ok. 35 minut). Wiele razy dziennie bezpłatny autobus do Parków Disneya. Tuż obok liczne sklepy i lokale gastronomiczne oraz Akwarium Sea Life.
Opis: Hotel średniej klasy, z autentyczną paryską architekturą w stylu Grand Boulevard. Restauracja Le George z obsługą kelnerską oraz bar Le Diplomate. Parking.
Wyżywienie: Bez wyżywienia (U) lub z kontynentalnym bufetem śniadaniowym w hotelu (G). Zachęcamy również do rezerwacji posiłków z bohaterami bajek Disneya na terenie parku rozrywki.
Zakwaterowanie (pokoje): Pokoje z łazienką i WC, suszarką do włosów, klimatyzacją, TV-sat, telefonem, minibarem, sejfem. Bezpłatny WLAN.
Pokój typ 1: VS = Pokój Standard, ok. 24 m kw., dla maks. 4 osób z 2 łóżkami 2-osobowymi.
Pokój typ 2: FA = Pokój rodzinny, ok. 48 m kw., składający się z 2 pokoi standardowych, połączonych drzwiami, dla maks. 6 osób.
Dla dzieci: Łóżeczko dziecięce (bez opłaty, na zapytanie), menu dla dzieci.
Warto wiedzieć: Rezerwacja Pakietu Klasycznego obejmuje zakwaterowanie w hotelu oraz wstęp do Disneyland Parks na okres pobytu.
Parking / Garaż: Bezpłatny parking przy hotelu oraz przy Parkach Disneya.
Taxa klimatyczna: Lokalny podatek ok. 2 EUR/os./noc (od 18. roku życia, zostanie dodany w momencie rezerwacji).
Transfery: Bezpłatny shuttle-bus pomiędzy hotelem i wejściem do Parków Disneya. Możliwość rezerwacji transferu z/na lotnisko. W rezerwacji należy podać nr rejsów oraz godz. przylotu i odlotu - w przeciwnym razie transfer przepada.